een dag voor mama’s, door mama’s
vrijdag 12 en zaterdag 13 mei, 13u-18u in the baby’s corner, Nazareth
Yay, Onder mama’s komt opnieuw naar jou toe met een belevingsnamiddag. Want een online community vinden wij echt super gezellig maar elkaar in real life zien is toch nog steeds fijner 😉 Deze keer gaat het door op vrijdag 12 en zaterdag 13 mei. Dubbel zoveel kans dus voor jou om er bij te kunnen zijn! Kom gezellig kletsen met een hapje en wat zoetigheid, luister naar mommy experten of neem deel aan een gratis workshop en leer meer over een mommy & baby topic. En oja, speciaal voor jou hebben we bij the baby’s corner Nazareth een korting van 10% kunnen verkrijgen voor onze community 🤗 shopping tiiiiime!
Wij kijken er alvast heel erg naar uit, jij ook?
Iedereen met kinderwens, zwanger buikje of jonge kinderen
is welkom in the baby’s corner in Nazareth voor een dag vol inspiratie en goodies.
mommy me-time
ontmoet andere mama’s uit onze community tijdens een gezellige namiddag Onder mama’s
gratis workshops
schrijf je in voor enkele leerrijke sessies van +-30 min en babbel tussendoor met onze mama-experten
demo’s
demonstraties van producten door de professionals van Nuna, Avent, Elvie, Babybjorn en Aerosleep, Aeromoov, Puckababy en Nonomo.
Onder mama’s signeersessie
Zoals je misschien wel weet hebben we intussen 3 boeken gelanceerd. Onder mama’s is ontstaan uit de gelijknamige zwangerschapsgids en werd snel opgevolgd door Mama’s weten waarom en Peutermama’s. Een mooie boekenreeks die jou als mama gidst doorheen het moederschap. Van bij die prille kinderwens tot wanneer je kindje ongeveer 4 jaar wordt zijn we er voor jou met heel wat advies. Op onze Belevingsdag geven we jou de kans om onze founder en auteur Sonia Pypaert te ontmoeten. Ze zal telkens vanaf 13u aanwezig zijn om haar boeken aan jou voor te stellen én te signeren 🤩
jij komt toch ook? schrijf je dan zeker in!
Voor wie een sessie of workshop wil bijwonen vragen we om je hieronder gratis in te schrijven via de linkjes zodat we zeker een plaatsje voor jou kunnen reserveren. Plaatsen zijn beperkt!

Vrijdag 12/05
13u00: Peutermama: alternatieven voor straffen en belonen
spiegelcoach & bewustzijnsgids Hade Cools
14u00: Creatief tekenen: de wensen van een moeder
Therapeute Hanne Vandaele
15u00: Geboorteplan opstellen
doula en draagconsulent Sofie Lobbens
16u15: Baby bla bla, communicatie met je baby (zelfvertrouwen en ontwikkeling)
kindercoach Natasja Mussche
Zaterdag 13/05
13u00: De bevalling, tips & tricks
vroedvrouw Jana Meiresonne
14u00: Hoe kies je een kinderwagen die bij je past
Baby experte Lieselot Melkebeke
15u00: Hoe bewaak ik als ouder mijn eigen energiebatterij
psycholoog Tine Callebaut
16u00: Het belang van een optimale bloedsuikerspiegel bij een zwangerschap.
voedingswetenschapster Amandine De Paepe
vrijblijvend demomoment
Ben je zwanger en kan je nog wat hulp gebruiken bij de keuze van een aantal producten voor je baby-uitzet? Denk maar aan een draagzak, kinderwagen, borstkolf, matras… kom dan zeker ook even langs tijdens onze Belevingsdag. Er zijn heel wat demomomenten voorzien met professionals van onder andere: Nuna, Avent, Elvie (vrijdag) en Babybjorn en Aerosleep, Aeromoov, Puckababy en Nonomo (zaterdag). Zij helpen je graag met veel liefde verder zodat jij de juiste keuze kan maken voor je baby’tje 🙏 én je shopt ze aan 10%.


see you there?
Onze belevingsdag wordt een feestelijke namiddag onder mama’s in the baby’s corner, een paradijs in Nazareth voor zwangerschap-, baby- en kinderspulletjes. Je bent beide dagen welkom van 13u tot 18u. Schrijf je zeker in voor een van de workshops, babbel met de mama-experten of snuister doorheen al het moois dat the baby’s corner te bieden heeft, aan 10% korting. Het wordt zeker en vast een super gezellige dag!
Onder mama’s belevingsdag
vrijdag 12 zaterdag 13 mei 2023
13u00-18u00
the baby’s corner, Steenweg Deinze 33, 9810 Nazareth